Maciej Starego

Konsultant / Trener / Coach 

Maciej Starego

Jestem absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego o specjalności: Informatyka ekonomiczna. Dodatkowo ukończyłem Canadian International Management Institute – Management 2001 oraz studia podyplomowe Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu. Przed przyjściem do Solution pracowałem na stanowiskach managerskich w branży IT oraz firmach produkcyjnych – branża chemiczna. Do Solution trafiłem w 2005 roku. Moją pasją jest praca z ludźmi oraz wsparcie ich w zakresie rozwoju. Cechuje mnie duża wiara w możliwości innych i optymizm. Lubię zmiany oraz nowe, ambitne wyzwania.

 

Specjalizuję się w:

– szkoleniu kadry menedżerskiej

– prowadzeniu coachingów dla średniej i wyższej kadry kierowniczej

– ocenie przy wykorzystaniu metody Assessment / Development Centre

– prowadzeniu projektów Oceny 360° i badania satysfakcji pracowniczej, a także w projektach związanych ze zmianami strategicznymi w firmach

 

Prywatnie jestem mężem swojej żony oraz tatą trójki aktywnych pociech – Karoliny oraz bliźniaków Wojtka i Rafała. W wolnym czasie uwielbiam sporty wodne – latem żeglarstwo morskie, a zimą jazdę na nartach. Przez ostatnie lata odtwarzałem łódź żaglową, która od lata 2016 jest już zwodowana i świetnie spisuje się na wietrze.