O nas

“Wsłuchiwanie się w głos klientów powinno stać się biznesem każdej firmy.”

Tom Peters

 

O nas

wartozci

Jesteśmy firmą konsultingową z zakresu doradztwa personalnego obecną od 20 lat na polskim rynku. Działamy na terenie całego kraju, mamy biura w Gdyni i w Warszawie. We współpracy z klientem dążymy do stałej, bliskiej i długofalowej współpracy – niektórzy nasi klienci są z nami od samego początku działalności.

Zawsze staramy się poznać organizację klienta – jej silne i słabe strony, zagrożenia i możliwości rozwoju. Pozwala nam to efektywnie pomagać, nasze rozwiązania są zawsze dopasowane do potrzeb konkretnego klienta. Nasz zespół to doświadczeni konsultanci biznesu. Mamy stałą kadrę – zatrudniamy większość konsultantów na wyłączność. Stawiamy na rozwój organizacji poprzez rozwój kadry. Dzięki elastyczności, wiedzy i profesjonalizmowi jesteśmy w stanie spełnić wysokie wymagania naszych Klientów.

Współpracujemy z wiodącymi firmami doradztwa personalnego w Europie – naszymi partnerami merytorycznymi są:

• holenderska firma doradcza GITP – www.gitp.com 
• duński instytut zarządzania Mannaz www.mannaz.com

gitp mannaz

KLIENCI O NAS

Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż nasz sukces uwarunkowany jest wyłącznie sukcesem naszych Klientów.

  • "Firmę Solution tworzy zespól profesjonalnych trenerów, którzy poza dużą wiedzą merytoryczną, posiadają wyczucie biznesowe. Myślę, ze wybór tej firmy spośród wielu firm doradczo-szkoleniowych na rynku - był naszym najlepszym wyborem."


    Maja Ekstowicz

    HR Specialist Arla Global Financial Services Centre

  • "We współpracy z firmą SOLUTION szczególnie cenne było dla nas indywidualne podejście do przygotowania i przeprowadzenia szkoleń uwzględniające specyfikę firmy i rynku. Warte jest również podkreślenia profesjonalne i kompetentne podejście do realizacji zadania, zarówno od strony merytorycznej jak i organizacyjne."

    Anna Maria Terech

    szef HR w Polsce Flugger

Klienci