Jesteśmy profesjonalnymi doradcami w dziedzinie zarządzania personelem, przez co pomagamy naszym Klientom w ich harmonijnym rozwoju i umacnianiu konkurencyjnej pozycji na rynku.

 • Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą Solution i możemy polecić ją jako wiarygodnego partnera do współpracy w zakresie rozwoju umiejętności menedżerskich dla osób zarządzających sprzedażą.

  Piotr Rombel / Krajowy Szef Sprzedaży - Klienci Sieciowi, Aviko

 • Całość pracy firmy Solution oceniam bardzo dobrze, zarówno ze względu na wyjątkowo profesjonalną pracę konsultantów, jak i elastyczność we współpracy i podejściu do naszych wymagań.

  Krzysztof Kowalski / Dyrektor Pionu Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Energa Obsługa i Sprzedaż Sp. z o.o.

 • Zważywszy na udaną współpracę oraz wysoki standard świadczonych usług, Solution Sp. z o.o. zasługuje na wystawienie jej pozytywnych referencji i możemy z całym przekonaniem polecać jej usługi.

  Dorota Michałowska / Dyrektor ds. nadzoru korporacyjnego, NDI
 • Uczestnicy wysoko ocenili szkolenia - średnia ocena firmy Solution wyniosła 3,8 w skali 1-4, 100% uczestników poleciłoby szkolenie innym, a ogólna ocena efektywności szkolenia wyniosła 90 %.

  Mariola Chęcińska / St. Trener ds. Rozwoju Kadry Kierowniczej, BZWBK

 • Ze względu na dużą wagę jaką firma Solution przykłada do etapu analizy potrzeb, szkolenia były bardzo dobrze dopasowane do specyfiki naszej firmy i potrzeb rozwojowych uczestników.

  Joanna Bednarska / Kierownik ds. Rozwoju Zasobów Ludzkich, Mondi

 • We współpracy z firmą SOLUTION szczególnie cenne było dla nas indywidualne podejście do przygotowania i przeprowadzenia szkoleń uwzględniające specyfikę firmy i rynku. Warte jest również podkreślenia profesjonalne i kompetentne podejście do realizacji zadania, zarówno od strony merytorycznej jak i organizacyjnej.

  Anna Maria Terech / szef HR w Polsce, Flugger


© Solution, 2014.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: eximius.pl